Verktøy
Ta Pipelife-produktene rett inn i prosjekteringen.
Her finner du produkttegninger og modeller fra Pipelife til bruk i prosjektering innen vann- og miljøteknikk, kabelvern og VVS.
Vi tilbyr 2D- og 3D-tegninger i blant annet DWG-format, samt BIM-modeller i RVT-format. Filene kan lastes ned og brukes i de vanligste prosjekteringsverktøyene.
Vi kan også utvikle og produsere skreddersydde produkter etter dine spesifikasjoner. Har du behov for en løsning som ikke finnes i standardutvalget, kan vi hjelpe med både 3D-modell, design og produksjon.
Merk: Pipelife forbeholder seg retten til å endre produktenes utforming og byggemål uten forvarsel. Tegningene og modellene er ment som grunnlag for prosjektering, og Pipelife tar ikke ansvar for feil som oppstår som følge av bruk av disse.